Kategorie

Výrobci

Tlakové dělo pro předhuštění pneumatik Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster

Tlakové dělo pro předhuštění pneumatik Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster

Tlakové dělo pro předhuštění pneumatik 3.generace je praktické přenosné zařízení pro předhuštění bezdušových pneumatik osobních i nákladních automobilů obzvláště v případech, kdy se patky pneumatiky při jejím huštění nechtějí dostat do těsného kontaktu s ráfky 

Více informací


12 900 Kč vč. DPH


89210000GB5ZA

Dostupnost: 1 - 3 dny

20 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Toto tlakové dělo se dodává s bezpečnostním ventilem proti přehuštění, se 2 vyústěními (jednocestné a zdvojené/dvoucestné), se spirálovou vzduchovou hadicí, s bezpečnostními brýlemi a s ucpávkami do uší.

Dvouplášťové tlakové dělo pro předhuštění pneumatik 3.generace je patentovaným produktem vysoké kvality firmy Gaither Tool Company Inc. / USA. Toto tlakové dělo má navíc automatický spouštěcí ventil, který uvolňuje vzduch ze zásobníku o 20 % rychleji než klasický manuální ventil.
Tlakové dělo je praktické přenosné zařízení pro předhuštění bezdušových pneumatik osobních i nákladních automobilů obzvláště v případech, kdy se patky pneumatiky při jejím huštění nechtějí dostat do těsného kontaktu s ráfky. Tento problém nevzniká jen u nákladních pneumatik, ale například i u nízkoprofilových osobních pneumatik apod. Pomocí tlakového děla Gaither GB5ZA Automatic Bead Booster lze problém řešit snadno, rychle a bezpečně. Při huštění se vyústění nástavce tlakového děla nasměruje mezi disk/ráfek a patku pneumatiky, stiskne se spoušť a naráz se vypustí z 19-litrového zásobníku stlačený vzduch. Ten okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Patka pneumatiky těsně přilehne k ráfku. Po rázovém předhuštění se pneumatika normálně dohustí na správný tlak vzduchu.
Tlakové dělo se naplní stlačeným vzduchem pouhým připojením na rozvod stlačeného vzduchu nebo na kompresor. Po natlakování se odpojí a je připravené k použití. Hmotnost tohoto tlakového děla činí 13 kg. Zvládne předhuštění pneumatik typu Super Single, ale i mnohých pneumatik zemědělských a stavebních strojů.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně