Kategorie

Výrobci

Pneumatická stříkací a vytlačovací pistole AN3600A

Pneumatická stříkací a vytlačovací pistole AN3600A

Profesionální pneumatická stříkací a vytlačovací pistole pro nanášení hmot stříkacích, těsnicích, tmelicích a lepicích v různých kartuších a fóliových/salámových) sáčcích (silikonové, akrylové, polyuretanové a další hmoty). 

Více informací


3 350 Kč vč. DPH


981000AN3600A

Dostupnost: 1 - 3 dny

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Profesionální pneumatická stříkací a vytlačovací pistole pro nanášení hmot stříkacích, těsnicích, tmelicích a lepicích v různých kartuších a fóliových/salámových) sáčcích (silikonové, akrylové, polyuretanové a další hmoty). Takto lze kromě jiného utěsňovat sváry, různé mezery, vytvářet tzv. "housenky" shodné s prvovýrobou, nanášet lepidlo při montáži/lepení skel, nanášet rúzné hmoty v oblasti sanitární techniky, zhotovovat nástřiky s odlišnou strukturou/texturou (hrubší korálková, střední zvrásněná, jemnější nástřiková apod.), která obnovuje originální povrchovou úpravu například karosérií automobilů. S touto pistolí lze stříkat i spodní části vozidel. Je vybavena systémem pro zabránění výtoku/odkapávání materiálu po ukončení pracovního procesu. Není vhodná pro vysoce viskozitní lepidla.
Pneumatická pistole má aluminiový zásobník ve tvaru válečku/trubice s předním i zadním víčkem. K pohodlnému držení a snadnější práci i v obtížněji přístupných místech slouží ergonomická rukojeť s měkkým krytem a spouští. Blok rukojeti, spouště a obou regulačních ventilů je na aluminiovém zásobníku posuvný, takže celou pistoli lze podle potřeby obsluhy perfektně vyvážit. Pneumatickou část tvoří vzduchový mechanismus, 3 trysky, vzduchové hadičky a přední a zadní otočný regulační ventil. Přední zajišťuje regulaci přídavného vzduchu přiváděného k výstupní trysce. Zadní ventil s integrovaným přetlakovým ventilem umožňuje jemnou regulaci vydávaného množství stříkané nebo vytlačované hmoty. K dispozici je rovněž posuvná pístnice v zadní části zásobníku. Stlačený vzduch z kompresoru nebo z dílenského rozvodu vzduchu se do pistole přivádí přes rychlospojku ve spodní části rukojeti.
Součástí dodávky je i šroubovací víčko s tryskou pro aplikaci s kartušemi a nástavec pro fóliové sáčky.

Parametry:

kartuše
fóliové balení (tzv. "salám")
aluminiový zásobník/trubice
pracovní tlak stlačeného vzduchu
přívod stlačeného vzduchu
spotřeba stlačeného vzduchu
délka pistole (se zasunutou pístnicí)    
délka pistole (s vysunutou pístnicí)
hmotnost
vibrace na ruce (ISO 8662-1)
hladina akustického tlaku (A)
hladina akustického výkonu (A)
9"/310 ml
9"/310 ml & 400 ml
Ø 50,5 mm, dl. 235 mm
2,1 - 6,2 bar (nepřekračovat 6,2 bar !)
1/4"
200 l/min
380 mm
595 mm
1,2 kg
bez zatížení 2,5 m/s2
65 dB (podle EN 60 745)
80 dB (podle EN 60 745)Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně